• Koopzondag
  • Zondag 31 maart 2019, Koopzondag 31 maart

Centrum Boxmeer  ›  Diensten  ›  Welcom bij Janssen

Welcom bij Janssen

Welcom bij Janssen, uw onafhankelijke telecomspecialist in Boxmeer voor particulier en ondernemer op het gebied van mobiele telefonie, huistelefonie, digitale tv en internet.

Openingstijden
Maandag13.00-18.00
Dinsdag9.30-18.00
Woensdag9.30-20.00
Donderdag9.30-18.00
Vrijdag9.30-21.00
Zaterdag9.30-17.00
ZondagGesloten