• Koopzondag

  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/centrumboxmeer.nl/httpdocs/index.php on line 226
Centrum Boxmeer  ›  Winkels  ›  Welcom bij Janssen

Welcom bij Janssen

Welcom bij Janssen, uw onafhankelijke telecomspecialist in Boxmeer voor particulier en ondernemer op het gebied van mobiele telefonie, huistelefonie, digitale tv en internet.

Openingstijden
Maandag13.00-18.00
Dinsdag9.30-18.00
Woensdag9.30-20.00
Donderdag9.30-18.00
Vrijdag9.30-21.00
Zaterdag9.30-17.00
ZondagGesloten